Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se starým počítačem

Dobrý den,

dnes jsem se rozhodla pročistit si starý počítač a zároveň "upgradovat" verzi Windows XP na mou staženou verzi Windows 8 enterprise. Po nainstalování Win 8 ovšem všechny mé soubory zmizely. Lze systém nějakým příkazem vrátit zpět na původní vzhled i obnovit soubory?

Moc vám děkuji :)

Do akého disku jsi nainstalovala Windows 8? dejme tomu: Máš disk A a disk B. Na disku A máš Win XP a na disku B Máš Win 8. Kam jsi nainstalovala Windows 8? A kde máš nainstalovanej Windows XP?

(PS: Skuste mi sem na mě neco napsat pak už mě fakt naserete :))

Lze systém nějakým příkazem vrátit zpět na původní vzhled i obnovit soubory?

Nejspíš ne. Záleží, jestli jste při instalaci formátovala disk nebo ne. Proč se himl pouštíte do věcí, kterým nerozumíte bez zálohy souborů?
Tohle bude chtít, aby se na ten počítač podíval někdo přímo. Nemusí být vše v pytli, ale obávám se, že je.

na mou staženou verzi Windows 8 enterprise

obrátit se na firemního admina. ale moc bych si od toho nesliboval.

Po nainstalování Win 8 ovšem všechny mé soubory zmizely

pochopitelně.
pokud soubory zmizely, je to fakt a disk nebyl rozdělen na systémový a datový oddíl - pak už není co zachraňovat.