Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ztracený tablet

Dobrý den,
ztratil se mi tablet lenovo yoga hd 10,
nevíte zda je možné tablet najít pomocí nějaké aplikace?
Byl nový a v době ztráty byl v továrním nastavení.
Děkuji za odpověd

No, jedna šance by tu byla, ale dost málo pravděpodobná. Pokud jsi už byl přihlášen do Google Acc a někdo, kdo by ho našel, tak by byl blbej a připojil se s ním někde na Wi-Fi, tak on odešle poslední polohu, kde byl a nebo kde právě teď je. Hodně nálezců je blbejch a připojí se, ale hodně lidí ho nejdřív komplet přehraje. Takže bych řekl, že tvoje šance jsou téměř nulové.