Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows10

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat proč po přeinstalování na windows 10 my přestalo fungovat rolování na tauchpedu a nikde nemůžu najít jak se to nastaví.
Děkuji za rady.

Samo od seba to nainstalovat nemusi. Napr. dnes je v mode na SoC chipy (napr. baytrail) cpat nejake multitouch touchpady na I2C zbernicu priamo na SoC, a na to nenajde ovladac ani svaty. A je to tiez od synaptics, ale normalny ovladac nefunguje.
Hlavne ze vsetci dotazovatelia sa idu potrhat aby napisali jaky maju notebook, aby sa dalo radit.