Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyskladanie nového PC

Ahoj, chcel by som si vyskladať nový PC, pretože ten starý už dosluhuje (má 7 rokov).
Týmto by som sa chcel opýtať čo by som mal dokúpiť prípadne vymeniť na tejto zostave:

Procesor: AMD FX-6300 six-core 3,5Ghz s turbom 4,1Ghz 14mb cache
Chaldič na procák: SilentiumPC Fera 2 HE1224
Grafika:GAINWARD GTX750 Ti GS 2 GB DDR5 - NVIDIA GeForce GTX750 Ti GS (1202MHz) s boostom 1281MHz
RAM: 8Gb Crucial Ballistix Sport 2x4gb
Zdroj: Cooler Master 600W
Mb:ASUS M5A97 R2.0
HDD: WD blue 500gb
OS: Windows 7 Home Premium

Skriňu a CD romku by som si nechal zo starého pc.

Musíš mít nový procesor,což obnáší novou desku a taky nové RAMky,grafiku také,pokud si necháš starou,tak nic neinovuj. Použiješ HDD,DVD-ROM,Zdroj.Takže tento kompl nech vcelku a od M-POla si tady najdi sestavu novou.

HDD bych asi vzal větší, on ten 1TB je dražší jen o pár korun.
Zamyslel bych se nad zrojem a místo levnýho 600 W bych vzal raději pořádnej 400 - 500 W.
Za stejnou cenu můžeš mít grafárnu R7 370 s výkonem asi o 20 - 30 % vyšším. Sice je tam větší spotřeba, ale to slušnej 400 W zdroj v pohodě zvládne.