Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po vyčištění nejde zapnout PC

Dobrý den.Po kompletním rozložení a následovném složení nejde zapnout pc.Když zapnu zroj ,tak větráček zdroje a procesoru se pootočí a když zmáčknu zapnutí počítače stane se to stejné.Sví kontrolka po dobu otočení ventilátoru.Nevíte čím to může být \?

Znovu vše rozhodit,zřejmě nedotlačená ramka,nezapojený konektor do MB,nepřipojený HDD,máš -li redukce molex,zatlačený kontakt,vypadená CMOS baterka. Pokud nic,tak něco zkratované a to by byl malér.Nic nesmrdělo ?

Takmer vsetky tebou uvedene priciny by NEznemoznili zapnutie zdroja :) Ked sa nezapne ani zdroj je tam skrat (odpalene nieco alebo fyzicky) alebo doska naprd (alebo blbo zapojene konektory kejsu na dosku). Skusit to na stole len zdroj a MB a CPU. Do MB nezapajat nic ine. MB a zdroj sa musi zapnut po spojeni PWR pinov (pinzeta apod)