Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fastboot na xperii active

zdravím mám jeden dotaz ohledně fastbootu na xperii ST17i, nedaří se mi flashnout kernel přikládám výtažek z xperia fora

"Zdravím, mám zase menší zádrhel s ST17i, chtěl jsem fleshnout kernel kvuli instalaci jiné romky, ale flash tool mi tel. detekuje jako Device connected in flash mode i když tel svítí modře a držím fastboot tlačítko. a po pokusu fleshnout kernel mi nahodí This action can only be done in fastboot mode.

mam nastaveno MSC, ladění přes usb atd. ale pořád píše že jsem v režimu flash mode :unknown:

už nevím co s tím

ještě dodávám že jsem zkoušel několikrát pomocí driver installeru co je u flashtoolu doinstalovat všechny ovladače ale pořád nic :/

další dodatek, ted jsem zkoušel metodu fleshnutí přes cwm ale to mi píše Warning: No file_contexts script aborted: This package is for "ST17a,ST17i,Satsuma" devices; this is a "". E:Error in /sdcard/cm-11-20140907-UNOFFICIAL-LegacyXperia-sat suma.zip (status 7) installation aborted.,,

pravě že ani verze s programem s pomocí cmd taky nejde .. nevím proč, bootloader je odemčený, ted tam mám starší upravenou romku ale ta jede na originálním kernelu .. jenže jede na jadru androida 2.3.4 a některé aplikace podporujou 4.0.4 a vyšší .. takže jsem to chtěl přeinstalovat jenže se mi nedaří flashnout ten kernel ..