Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zenfone 5 aktualizace na Lollipop

Zdravim, mám problém s aktualizací. Četl a viděl jsem mnoho návodů na update, jenže mám problém. Mám verzi 2.22.40.54 WW. Podle všeho bych si měl stáhnout soubor UL-ASUS_T00F-WW-3.23.40.52. Podle postupu stáhnutý soubor vložim do mobilu. Mělo by mi vyskočit upozornění o ddostupné aktualizaci, ovšem nic. Restartoval jsem mobil a stále nic. Nevíte si někdo rady ? Nebo nemá někdo zkušenosti? Děkuji moc :)

Mám úplně stejnej mobil a měl jsem i stejnej problém.Taky jsem stáhl snad tisíc verzí toho android a nic :-) nakonec když jsem zapinal mobil a držel jsem u toho tlačítko hlasitosti ( teď nevim jestli dolu nebo nahoru ) tak se mi nahoře obrazovky zobrazilo info o mem mobilu a zjistil jsem ze nemám verzi WW (přes to ze je to napsaný i v návodu i v mobilu) ale TW nebo jak jsou ty verze, proto se mi ten soubor nezobrazoval