Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN 7 BSOD

Zdravím
Dnes mi začal PC samovolně padat zhruba po 8 hodinách provozu a vždy mi to hodí bsod s tímto kodem:
Počítač byl restartován z procesu kontroly chyb. Kontrola chyb: 0x0000003b (0x00000000c0000005, 0xfffff96000156923, 0xfffff88006a68070, 0x0000000000000000). Výpis byl uložen do: C:\Windows\MEMORY.DMP. ID hlášení: 082315-18844-01

Poradí někdo čím by to mohlo být ?

Moje sestava je :
Intel core i5 2,66
12GB ddr3 (1333Mhz)
Soundblaster audigi 7.1
Základní deska GIGABYTE GA-P55-UD3
Grafika Geforce GT 740
zdroj Evolved 500w

obrázky se vystavují na nějaký imagehosting, proč mám opisovat dementní captchu na uložto?
printscreeny ukládej raději v nerozmazaném .png, jpg nech sekretářkám.

- bsod viewer neukazuje příčinu - možná vir.
- zbytečným oknem jsi překryl dolní neroztažený skoupec "description".
- hledám bezejmenný driver "msisadrv.sys" - isa driver: byl nainstalován driver chipsetu?
- někde doporučují opravu systému pomocí příkazu:

sfc /scannov

- taky můžeš nechat běžet nějaký memtest z boot cd.

Memtest už jsem dělaL TO BYLO PRVNÍ CO MNE NAPADLO .. VŠE ok
Teď prověřím pc na viry.. jen pro jistotu ten win 7 jsem měl nainstalovaný jen chvilku a před instalací jsem naformátoval oba disky..
Ve win 10 mi to nedělalo ale zas tam byl problém, že z ničeho nic se mi začla sekat online hra co hraju ... dlouhé loadingy a sekání ve hře... proto jsem se rozhodl vše vrátit do původního stavu na windows 7 co jsem měl před tím a vše bylo v pořádku..
Teď provedu ten vir test a dám vědět .. ještě bych se rád zeptal na nějaký jiný servr pro image hosting ... dřív jsem používal imageshack.us ale ten tedˇ po mně chce registraci nějakou ... není nějakej jinej kam nahrát screen ? krom toho imageshacku ?
Chci poslat kompletní screeny atˇtam jde vidět vše co budete potřebovat, aby jste mi mohli poradit