Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompletní sekání myši

Je to v celku prosté seká se mi myš:potvrzeně to začalo u myši: Biohazard CI-191 od značky connectIT dala se koupit na Geeku a v internetovém obchodě alza.cz
a další je: Battle mouse v2 CI-456 měl jsem jí jen krátce a koupil jsem jí v Obchodním centru Budějovická
a poslední je (celkem krám) CI-152 ta se seká asi nejméně ale stejně nemůžu hrát CS:GO :-(

Přeinstaloval jsem si PC na Win 10 s Win 7 (doteď to ho lituji)
Odstranil jsem téměř vše co by tomu mohlo vadit až na Ovládací panely k mojí grafické kartě AMD

Tady jsou moje parametry : RAM: 8000MB Procesor: Intel(R) Core(TM) i5 2500 CPU @ 3.30Ghz (4CPUs), 3.3GHz Grafika AMD Redeon HD 6700 seris

hlavne ze kupujes vsetko od jednej srackovej znacky a tudiz si neotestoval vlastne nic.
zapichni tam normalnu mys od normalnej znacky a uvidis kde je problem.

win10 vonkoncom nemoze za to ze ti seka mys, to skorej tipujem za srackovy hardware (ConnectIt je typicka znacka lacaku) a dodrbanemu OS.