Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Linuxu přes WI-FI

Ahoj, nainstaloval jsem na svůj notebook Linux, při instalaci to chtělo ovladač k WI-FI jelikož nemám kabel. Ovladač jsem uložil na USB a instalace proběhla úspěšně. Po prvním restartu po instalaci WI-FI již nefunguje. Znamená to, že se ten ovladač použil jen pro instalaci a po instalaci je už nefunkční? Díky za pomoc.

Mozna jsi dal ten ovladac wifi k instalacnimu mediu (na to usb) a nikoli k nainstalovanemu linux (na hdd).

Pri instalaci jedes z jineho systemu (instalacniho) nez ktery pak nainstalujes, takze pokud jsi to wifi potreboval pro instalaci, tak jsi ho musel dat tomu instalacnimu systemu. Ted ho jeste musis dat tomu nainstalovanemu.