Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slušný notebook do 14k

Zdravím všechny! Potřeboval bych poradit s notebookem do 14k +- 1k navíc, ntb bude používáno na net + nějaká hra typu CS:GO nebo League of Legends. Vím že notebook není na hraní, ale někdy na něm budu hrát. Díky za odpovědi a rady
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Dobrý den,
prohrabejte Alzu nebo Czc a hledejte modely s dedikovanou grafikou a 4gb ramkou a dále libovolně, jak sám uznáte za vhodné.

Na notebook na net a občasné rozumné hraní LoL Vám tento rozpočet i s legálními Windows postačí, ale herní "dělo" to samozřejmě nebude. Jen bych se smířila s tím, že při hraní se dost možná rozhlučí větráček.