Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo Yoga Tablet 2 pro - Nenabiji se

Dobrý den, vlastním Lenovo yoga tablet 2 pro s operačním systémem android. Včera se mi tablet vybil a už nešel nabít zkoušel jsem ho restartovat nabijet i z jiné zasuvky a nabijecky dokonce aji z pc ale porad nic nestalo se to také někomu že by jste poradili co s tim anebo rovnou zajít do opravny at se na to podivaji? Předem děkuji za odpověď.

ak pouzivas orig. nabijacku aj kabel tak to musi ist ovsem ak si stym konektorom sa nehral a nedaval ho opacne nasilu alebo nebuchol do neho.
Alebo skus iny kabel mozno je problem v kably a nie v nabijacke ani tablete.
------
Ak to nepomoze tak potom jedine REKLAMACIA/SERVIS.