Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 10 - irql_not_less_or_equal

Dobrý den, včera mi poprvé pc po upgradu na win 10 vyhodil hlášku: irql_not_less_or_equal. Zrovna jsem byl v prohlížeči a najednou dostal bluescreen. Poté mi pc padl ještě dvakrát, ale nezobrazil se bluescreen pouze se pc zasekl tak jsem jej restartoval, systém naběhl v pohodě a pracoval v pořádlu. Dočetl jsem se, že to může být problém se špatným driverem, popř. antivirem, virem. Všechny dostupné windows updaty mám nainstalované, stejně jako ovladače grafické karty. Pc jsem otestoval AVG mi nenašlo žádný infikovaný soubor. Vím, že je tady dotazů na toto téma mnoho, ale mohl by mi někdo pomoci konkrétně pro můj pc?. Díky za odpověď.

Utajil jsi prohlížeč. Pokud to byla výjimečná událost a neopakuje se to, tak s tím nic nenaděláš.
Můžeš zkusit aktualizovat ovladač grafické karty. Pokud je to noťas, tak z webu výrobce noťasu.
Některé prohlížeče padají v souvislosti s Flash Playerem, ale aby se kvůli tomu sekl počítač...
Takže zkusit aktualizovat jak prohlížeč, tak příslušný Flash Player. Případně vypnout HW akceleraci.