Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem diskové oddíly

Ahoj prosím o radu nainstaloval jsem druhy OS do notebooku na druhý diskový oddíl celkem tam mám 3 oddíly a dal jsem tomu druhemu málo místa nevíte jak místo zvětšit na oddílu D mám ještě dost místa tak že bych třeba odtamtud odebral ale nevim jak za rady děkuji

Přesně tak. To je nejlepší řešení. Sám jsem jednou opravoval PC, kde majitel měl Win 7 + Linux a smazal oddíl s Linuxem a kdoví co s tím ještě dělal a prostě mu to nebootovalo. Nehraj si s oddílama jak malý dítě s legem a na rovinu to přeinstaluj. Jedině tak máš 100% jistotu funkčnosti.