Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vlastní kódování textu

Hledám nějaký prográmek, který by dokázal převést normální český text do jednoduchého kódu, který bych si sám vytvořil. Např. že by všchny písmena f nahradil mnou zvoleným jiným znakem, ale aby to samé dokázal i s určitou konkrétní skupinou písmen např. s dvouhláskovou slabikou.

Tohle zvladne napr. PSPad pomoci uzivatelskych konvertoru.
Uzivatelsky konvertor je textovy soubor, ve kterem je definice bud tabulky znaku (jaky znak za ktery se ma nahradit) nebo seznam retezcu (ktery retezec za ktery se ma nahradit)
Funuje to obousmerne