Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 Search Menu

Dobrý den,
před více než měsícem jsem si po rezervaci nainstaloval Windows 10. Ale ejhle. Přišel první problém. Kdykoliv zkusím vyhledat nějakou aplikaci/dokument/program v tom hledacím menu vpravo od tlačítka Start tak se to najde, ale kdykoliv na ten program kliknu, neotevře se. Když kliknu pravým tlačítkem, objeví se sice možnost připnout do nabídky Start, na to normálně kliknu, ale stejně se to tam nepřidá.

Děkuji za pomoc,
Slin.

Zkoušel jsem, ale napsalo to, že to něco nedokázalo opravit:

Windows Resource Protection found corrupt files but was unable to fix some of them. Details are included in the CBS.Log windir\Logs\CBS\CBS.log. For the supported in offline srvicing scenarios.

Našel jsem v logu tu zprávu s errorem:
LWTAHcsT

Prosím o další radu. :)