Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zostava za cca 1000e

nakoniec som sa rozhodol takto menit to uz nejdem chcem len vediet ci mi to utiahne ten zdroj...
Základní deska MSI Z170A PC Mate
Ventilátor ARCTIC F12 PWM PST Value Pack 5ks
Počítačová skriňa Cooler Master Force 500 čierna
Operačná pamäť Crucial 8GB KIT DDR4 2400MHz CL16 Ballistix Šport Single Ranked
SSD disk Crucial MX200 250GB
Procesor Intel Core i5-6600K
Počítačový zdroj Seasonic S12II-520
Pevný disk Seagate Barracuda 7200.14 1000GB s Advanced Format
Grafická karta MSI R9 380 Gaming 4G
Chladič na procesor NOCTUA NH-U9S

Tak tu mam problem osadil som dosku procesor s ventilatorom pamat napajanie zo zdroja do dosky 24pin + pridavne napajanie 8pin zapojil power tlacitko a kontrolka na doske pri ľčpin konektore svieti na cerveno a pocitac sa nespusti...nejake napady?