Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dělám si poprvé PC

Doteď jsem vždy měl notebooky, a rozhodl jsem si koupit PC, ale už udělané jsou trochu dražší a horší než když si to sestavím sám.
Tímto příspěvkem bych se chtěl zeptat pokud jsem si PC sestavil dobře, bude chladit dobře a jestli ze zdroje připojím všechny komponenty. (Můžete poradit jinou zakladovku ať s jiným procesorem od Intelu, ale moc by se mi to nechtělo měnit)
(Toto jsem si postavil na začátku: PRVNÍ ZKUŠEBNÍ )
Toto je sestava kterou bych neměnil pokud na ní není nic špatně: KOMPLETNÍ SESTAVA-
+ ještě jakou PC skříň.. tak okolo 1000 Kč, a aby se tam vše vlezlo :)
Předem děkuji za odpovědi.

Díval jsem se na dost testů ohledně grafických karet, a tato je levnější o 200 a ve všech ohledech údajně a trošku lepší, ale při pozorování videa jsem si všimnul, že v testování g.k. jenom gtx 960 zůstala po celou dobu stabilní (i když tak o 2-3fps měla méně), zatímco ostatní karty měli časté mikro lagy (fps drop na milisekundy), s tím že NVIDIA je značka co znám a má dobrý programy, a dostanu dárky v hodnotě +2000Kč
Ohledně zdroje rád bych 600W+
A PC Case s přednímy otvory
Jinak děkuji za to cos poslal, kdybych si pořizoval poprve něco tak dám na tebe, ale takle vím nějáké maličkosti a koukám na různá srovnávaní na webech a youtube.

Tu osekanou předraženou GTX 960 se 128bit sběrnicí ani náhodou je to tu dokola to si došetři raději na tu GTX970 když už nVidiu,jestli po ní toužíš tak tvoje prachy nevím na co zdroj 600W obzvlášť k tý GTX960, ale když myslíš že ho potřebuješ k něčemu,si sežeň nějaký testy z her apod a neřiď se YT.(a ty dárky co dodat,jinak mám GTX560, aby sis nemyslel že jsem z AMD fanklubu.:-)) www.czc.cz

Píšu že ďoury jsou dneska u všech case vepředu (z boku), některá case má už komplet fan vepředu i vzádu jinde musíš dokoupit ,ta co jsem postnul má fan vzádu a do předu se daj dát dva když je dokoupíš.Jo ta je ok jestli se ti líbí ta CM....to si chceš nechat ten zdroj cos postnul v úvodu jo?Tak to děláš chybu.

• Tu GTX970 klidnē vem más-li v umyslu hrát na FullHD, je podstatnē vykonējsí jak AMD R9 380 která se dá spís porovnat s GTX770, ve vykonu se drzí velmi dobre, ted jsem ji mēl zapujčenou ze zamēstnání na Benchmark a podala slusny vykon.