Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 čistá instalace

Zdravím, udělal jsem čistou instalaci po úspěšném upgradu z Windows 8.1 na Windows 10 Home, který byl v pořádku aktivován. Poté jsem provedl právě tu čistou instalaci Windows 10, zformátoval disk atd. Po přihlášení mým Microsoft účtem jsem se podíval zda-li je systém aktivován a ukazuje se mi, že není. Co teď

To bych tu windows 8 musel mít, když jsem dělal čistou instalaci a ten key z windows 8 se nedá použít v té instalačce, je prostě v systému. Já myslel, že čistá instalace půjde bez jediného problému, proč nejde a proč je tam napsaný ten generic key v product key, který nejde aktivovat, to mi hlava nebere

Ten W8 mi nejde v instalaci použít, nemůžu si stáhnout ted Windows 8 setup dát tam svůj key, který mám, protože mě to nepustí dál, takže jsem na windows 10, které nejsou aktivované a ukazuje se mi ten generic key, což nechápu, když jsem ho nezadával a dělal jsem vše dobře. Udělal jsem upgrade z Windows 8.1 na Windows 10, potom čistou instalaci a nic, takže co zmůžu, myslel jsem, že to půjde. Všem proběhl čistý instal v pořádku mě ne, proč

Ale ms ti to evidentne neoveril takze bud si zadal blby key, alebo mas nejaky iny key v biose jak mali oni. trebars nejaky bing a oni mali nebing, tie neboli zamenitelne napriklad. To sa musis spytat MS preco ti nechce aktivovat nieco co nejaky frikulin nadrbal do videa. MS ti umoznuje update, nikde nepisal ze ti bude umoznovat cistu instalaciu. Ak to niekde MS pisal tak to rob presne podla ms pokynov.