Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ram výměna asus eee seashell series

Ahoj, chtěl jsem se zeptat. Chtěl jsem navýšit ram z 1 GB - paměť so dimm, DDR3, 1333, novou jsem dal DD3 1333, 4GB a po zapnutí se nic neděje, přesný tip je
M471B5273CH0-CH9 Samsung 4gb Ddr3 1333mhz Pc3-10600 204-Pin Non-Ecc .
Paměť je bazarová, ale měla být 100% funkční. Prosím radu kde je chyba. děkuji

A tvoj tajny HW podporuje taku velkost modulu/ranku?
A pamat z bazaru urcite bude zarucene funkcna, tomu veri asi len snehulienka.

P.S. a zbytocne tam drbes 4GB ked W7 starter tusim vie vyuzit max. 2GB (schvalne obmedzenie od MS). Tvoj HW asi tiez nepodporuje 4GB modul. (neviem jaky presne mas model)

:)
Mna len dost stve ze predajci nepisu poriadne taku (NAJDOLEZITEJSIU) malickost ako pocet chipov alebo organizaciu bank a podobne. Vyrobca tiez ma na webe len nezmysly k tomu. Hlavne ze tam je pol strany zbytocnych textov ze jake to je skvele. Hcjo. Tipujem ale ze to bude 2x8chipov t.j. nech si kupi to. (konieckoncov si to uz overil ty u seba ze to ide :)