Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem modrá obrazovka

Dobrý den
Mám dotaz. 4x do měsíce mi spadne PC a zobrazí se modrá obrazovka. Nevím co znamenají ty čísla tak Vám to radši přímo ukážu. Poradtě. nevím co s tím. Moc díky za Váš čas i odpovědi.
[http://img73.imageshack.us/img73/5130/petovydleitcj 8.jpg]

Kedy to pada, pocas bootu, alebo kedy (co na PC vtedy robis)?
Najjednoduchsie je nainstalovat Win nanovo a ak sa to bude opakovat tak hladat HW zavadu (najprv mozes skusit len preinstalovat vsetky ovladace a otestovat aspon RAM ako uz bolo pisane)

když hraju tak to nepadá. Padá to když např. dělám něco ve wordu, poslouchám muziku, ale nekdy to spadne i když nic na něm nědělám (př. zapnu ho, jdu se třeba okoupat, vrátím se a je tam modrá obrazovka) a někdy se i sám z ničeho nic restartuje. Bud to spadne do modré obrazovky nebo se rovnou restartuje.:-(