Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nastavit Skype v tabletu

Dobrý den, poradí nám prosím někdo, jak v tabletu (Android) v programu Skype nastavit aby jsme byli stále online, ono se to automaticky za nějaký čas přepne do stavu nepřítomný, (žlutá ikona) a nikdo se nám již nedovolá. Děkuji

Od začátku : V nastavení Skype v nástrojích je volba ,kdy má být uživatel označen jako nepřítomný.I jako nepřítomný ale může komunikovat,zprávy se mu zobrazí.Dále - tablet má SIM kartu,nebo je jen na WI-FI ? Pokud má SIM kartu,tak to může být i dost drahá záležitost.Musí být stále aktivní mobilní data.

Já teď instaloval Skype na NB, který půjde mamince. Blbuzvdorné nastavení Windows, se vzdálenou správou.

Ani za nic se mi tam nedaří nastavit, aby po spuštění Skype a automatickém přihlášení (po zapnutí PC) byla ikonka zelená (online) a ne žlutá (nepřítomen). Můžu přepínat v nastaveních na online, nastavovat limit pro přechod do "nepřítomen" třeba na 999 minut - po restartu je zase ikonka žlutá. Tipuji to na chybu Skype, něco jako na mobilech/tabletech.

Dovolat se samozřejmě můžu, je tam nastaveno automatické "zdvihnutí" hovoru.