Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s dvěma monitory a CS:GO

Dobrý den, mám problém s dvěma monitory. Předem se omlouvám za zařazení tohoto příspěvku, nevím, jestli to dát do herní poradny nebo sem. Každopádně zpět k problému. Mám na jednom monitoru plochu a na druhém třeba prohlížeč a na něm facebook. Tak na monitoru zapnu CS:GO ale zároveň se na druhém monitoru posune prohlížeč a všechno se tak jakoby rozbije. Někdo mi říkal, že na W10 už je to opravené, ale kvůli tomu se mi přecházet nechce. Nemáte nějaké rady co s tím? Díky moc

"I fix'd this problem just by going into resolutions settings (right clicking on windows screen) and putting your primary monitor (1) to the right and your second (2) to the left so you are dragging your tabs out of windows to the left of the screen, simple as that, if u can understand what i am saying (you can drag the screens that says (1) and (2) on them)" TomsHardware