Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook se neustále seká..

Dobrý den.. Mám s notebookem problém, že když chci pustit písničku, film, nebo cokoliv jiného na HDD, tak se to seká, al když to přesunu na flash a pustím, tak to jde normálně.. Neví někdo co s tím je? Jak se s tím vypořádat? Je to vada HDD? Mohou to být drivery z jiného notebooku?

Muj notebook:
Lenovo Z575
cpu: amd a6-3400m
Gpu: amd radeon 5520
ram: 4GB 1333mhz

HDD byl vyjmut z: Acer Aspire (přesněji nevím)

Díky za každou radu a odpověď :))

Muze byt zasvineny system nebo chybi ovladace zakladni desky a nebo je taky ten HDD jen pomaly, nevime jaky HDD tam mas. HDD se da zkontrolovat utilitou jeho vyrobce (ke stazeni na webu vyrobce disku), zda neni vadny.