Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s myší

Ahoj,

Mám menší problém s počítačovým "potkanem" :-)) Zakoupil jsem si dnes novou, protože ta stará už mi přestala fungovat a teď, když třeba hraju nějakou hru nebo jsem na internetu nebo dělám cokoliv na počítači a myš zvednu, třeba že jí chci přesunout na podložce o kousek tak mi začne strašně cukat a lítat po po celé obrazovce a když jí zase položím tak to přestane.
Mám bezdrátovou myš a Widle 7.. Předtím jsem měl taky bezdrátovku a toto se mi nedělo ani když připojím klasickou drátovku od PC tak mi to takhle nezlobí. Už jsem fakt v koncích, nevím co s tím.
Dokázal by mi někdo prosím vás pěkně poradit?

Je to myš Genius DX-7100 2.4GHz 5-Button BlueEye Mouse a podložku nemám žádnou značkovou nebo tak, je to už přes 5 let stará podložka jenom taková první pomoc. Zkoušel jsem to i na čistém stole a nebo na posteli a problém pořád přetrvává.