Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze nabíjet přes usb

Zdravím,
zkusil jsem nabíjet v autě přes kabel usb mobil LG L9 II. Mobil vždy zabrní (začátek nabíjení) a po pár sekundách přestane nabíjet. Ikdyž na uvodní obrazovce je napsáno ,,nabíjení", tak v horní liště i v nastavení vidím, že telefon nenabíjí. Ikdyž po zapojení při výběru (synchronizace dat, nabíjení) vyberu nabíjení, tak se nic neděje. Při zapojení k ntb to dělá to samé. Prosím o jakoukoliv radu, v autě bych to opravdu rád využil. Napadli mě ovladače ale ty nevím jak aktualizovat a jestli by to vůbec vyřešilo problém . Díky za každou radu.

Zkoušel jsem, nefunguje. Jde o to, že když mobil připojím k ntb jako MTC pro přenos obrázků a dat, nebo jako LG Software, tak se telefon začne nabíjet. Ale když vyberu možnost Nabít telefon , tak se kupodivu nenabíjí. V autě bohužel nemám na výběr a chce to jakoby hned nabíjet, ale nejde to. Ještě mě napadl slabé ampéry, nabíjím přímo z usb z auta. Zkusím koupit nabíječku aspon 1A.