Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internetové sázení?

Dočetl jsem se, že internetové sazení (napr. sportingbet, betadwin atd.) je u nás zakázáno, tudíž mám pocit, že to ohrožuje vyplacení případné vyhry, kterou nemohu vymáhat ani soudem, kdyz to neni povolený. Prosím všechny o odkazy na fóra, diskuze a články na toto téma, kde bych našel vše podstatné.
dik:beer:

naco ti su odkazy na fora, ked je nieco zakazane tak to musi zakazat nejaky zakon, takze sa pozri/opytaj tam kde si sa to docital, ze podla ktoreho zakona (cislo/rok) je to zakazane. Potom si stiahni rovno ten zakon. Ak tam kde si sa to docital nie je uvedene ze podla coho je to zakazane, tak ten co to pisal si to bud vycucal z prstu alebo vymyslel.

P.S. u slusnych spolocnosti sa nemusis bat ze by ti nevyplatili vyhru, a v pripade sudu je prislusny sud pravdepodobne v krajine kde je sidlo tej firmy, ktore je urcite mimo CR.