Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3x ASUS VN247HA namísto 1x Dell UltraSharp U2713HM

Ahoj,
tak jsem se ptal na Dellu, jestli je normální, že mám vysokou odezvu (input lag) na monitoru. Na druhý den mi přijel UPSkem druhý monitor. Volám zpátky na Dell, že to dělá taky, tak že prý mi vrátí peníze. To je servis, lidi, kdybych to četl, tak tomu nevěřím.
Rozhodl jsem se jít do třech monitorů (eyefinity). Na QHD rozlišení jsem si zvykl, když někde vidím FHD na 27', dělá se mi šoufl. Koukám tedy po 24', přesněji po tomto, rámečky se mi nezdají nijak hrozné a za tu cenu to vypadá náramně. Dell mě stál 13 a půl tisíce, chtěl bych se vejít nějak do té stejné částky. Rád bych vzal znovu Dell, ale stálo by to zbytečně moc peněz.
Jdu si spíš pro schválení, než pro cokoliv jinýho, ale pokud byste věděli o nějakém lepším monitoru, vhodném pro eyefinity do těch 4 a půl tisíc, rád na něho mrknu. Musí mít jak DVI tak HDMI port.
Rig i7 4790k, R9 290x 4GB, 8GB RAM.

Moc díky :-)

První Eizo vypadá snově, ale vyjde až v zimě a bude drahej jak sviňa, Asus stojí 16 (meh), a poslední Eizo má jen 23.5'' a 240Hz? To je pro blázny, nemám to jak poznat očiskama a vysokorychlostní kameru taky nemám, že bych to natáčel ve srovnání s 60Hz a pak se tím chlubil na youtube.
edit: Trampotka. Nejradši bych vzal ty 3, ale mám fakt strach z té karty.

Nevím, jestli se mi chce. Kdybych sečetl bednu, monitor, myš a klávesnici, tak v tom mám přes 60 tisíc, dalších 15 do toho sypat, nevím. Ono je to takhle - sám jsem uznal, že to nebyla dobrá investice. Říkal jsem si, jak nebudu pořád hrát hry, ale stejně, když mám čas, tak si radši zahraju na kytaru. Neříkám, že nehraju nic, několikrát do týdne si něco pustím, teď třeba Zaklínače, v dlouhé chvíli CS:GO, ale stačil by mi na to počítač za půlku.
Vrazit do toho další peníze se mi moc nechce. Věru svízelná situace.