Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acer ASPIRE -A nedá sa zapnúť

Ahojte mám problém. Známa mi dala na opravu notebook na ktorý niečo vyliala (asi kávu). Notebook je funkčný len nejde klávesnica. Objednal som novú, vymenil som ju a tu nastal problém. Notebook sa po stlačení POWERBUTTON zapne na asi 2 sekundy (ukáže sa ACER a "press <F2> to enter setup) a potom sa vypne. Nemôžem sa ani dostať do BIOS-u, tak som ho opäť kompletne rozobral a skontroloval HW stav ale nenašiel som žiadnu chybu. Neviete niekto čo s tým môže byť? Ďakujem všetkým za rady..

Tak si tam nieco bud odpojil a nezapojil alebo povytiahol alebo podobne. Tak jak to popisujes by som skor tipol na uvolneny chladic, ale moze to byt cokolvek, aj zaseknute powertlacitko :)
Skus odpojit disk apod vsetko nepotrebne, skus to bez baterky, skus vybrat baterku aj nabijacku na minutu. Skusil by som aj RAM vybrat a znovuzastrcit ale tvoj problem neni RAM, ked to uz malo obraz tak RAM funguje.

Tak to tam skus poriadne pozastrkavat a skus znova zapnut komplet (najprv bez baterky).
Pripadne aj skus bootnut z CD mechaniky nieco, moze byt ze na HDD je v MBR nejaka haluz ktora vypne PC :) Alebo je nastaveny secureboot a bios ma nejaky problem s obsahom hdd alebo co ja viem co (vypnut sa to moze z roznych dovodov zavisi aj od vyrobcu (bios) apod)