Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlasity vetrak

Dobrý den. Dnes když jsem zapl pc tak začal některý z větráků vydávat hrozně hlasité zvuky které jsem ještě nikdy neslyšel. Pc sice normálně jede ale ten zvuk je fakt strašný.

Ja po nikom nic takoveho nechtěl. Myslel jsem že někdo kdo se tomu věnuje třeba dokáže podle toho zvuku odvodit čím by to mohlo být,například že je nějaký větrák uvolněný nebo něco takového, musíš se vžít do role člověka který tomu nerozumí.

Já to říkám, protože mě se to stalo také. A to u Seasonicu. Výměna vrtule, a značková se vubec netočila, a po cca hodině marného hledání, jsem zjistil, že mě do lopatek trčí kousek bužírky od drátového svazku vevnitř zdroje. Jak tam mohla fungovat originál vrtule to nechápu.

predtym este v kejse pozres ci tam netrci nejaky drat napr. od vetraku CPU chladica zospodu apod ktory by sa dostaval do lopatiek

P.S. principialne zdroj sa da aj rozobrat 4skrutkami zboku, ale nechaj ho predtym polhodinu odpojeny od 230V. Ak ide len o to niekde tam ohnut drat aby nebol vo vrtuli. To sa ale da principialne aj zvonku.