Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s pc

Zdravím
mám menší problém složil jsem si starší sestavu na práci. základovka od MSI procesor AMD 4 jádro starší věci od známého do toho mi přisla nová GPU 250X + 4GB ram disk jsem pouzil stary a zdroje jsem zkoušel 2 ruzné.Problém je takový pc se zapne vše se rozběhne ale nenajede obraz. nevíte co s tím ? díky

Vsetko od dosky poodpajat, dosku na stol a najprv skusat len holu dosku a zdroj a CPU a speaker ci to pipa. Zanut pinzetou o PWR piny. Pripadat RAM skusat po jednej v roznych slotoch a klavesnicu, ci funguje numlock. Ak ano tak pridavat dalej, ak ne tak pozerat co je vadne alebo aj CPU paticku skontrolovat. Skontrolovat ze su zapojene vsetky potrebne dodatocne napajania vsade. Skontrolovat ze distancne stlpiky su pod doskou na spravnych miestach.
Pisem to tu uz 150ty krat, da sa pouzit aj vyhladavanie