Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem historie připojených zařízení

Zaznamenává Win7 historii připojeného,odpojeného příslušenství? V práci máme stolní PC s monitorem a chci pravidelně při zapnutém prac.pc odpojit monitor a dočasně ho připojit ke svému notebooku. Může někdo jednoho dne za mnou přijít a ptát se proč je na mé noční monitor stále odpojen:) Pokud jo může win tyto informace odesílat vzdálenému správci pc,intranetu? špehovací software prac. pc snad nemá.

Nemusi to nutne byt hry, pro me je treba prace na notebooku vylozene nouzovka, a jak doma, tak v praci mam pripojene KVM (klavesnici, VGA, mys) - proste ty cudliky a pismenka jsou pro me moc maly, a proc mam cucet do nejakeho 15" mini displeje, kdyz mam na stole slusnou klavesnici a sedmadvacitku monitor s vetsim rozlisenim a v pro me pohodlnejsi pozici. Navic si pri svacine nedrobim do notebooku :)