Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Spolehlivý HDD

Dobrý den. Odešel mě HDD, potřebuji nový. Prosím poraďte spolehlivý disk 1000-1500GB do 2000Kč. Není to na OS, ale jako druhý disk na zálohy, data, fotky, filmy a pod. Děkuji. :beer:

Ano.

Přesuň co nejvíce dat. Ty co nejdou, zkus zkopírovat poté, co disk na několik hodin v neprodyšném obalu zamrazíš (pozor na vlhkost!). Důležitá je rychlost, po vytažení z mrazáku musíš hned začít kopírovat! (jsou na to vhodné USB redukce, aby ses nezadrbal na bootování systému).