Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 stejné gamepady za jinou cenu?

Zdravíčko, chci si koupit gamepad k PC a nejvíce mi vyhovuje Xbox controller. Chtěl jsem se kouknout na ceny, tak jsem se podíval na heureku a tam byl tento odkaz na alfu https://www.alfa.cz/product.php?eid=10514000000000 017CX. Teď, když jsem se dostal k objednání, tak jsem šel na alfa.cz zadal do vyhledávače "Michrosoft controller" a našlo to podle mě ten samej gamepad, ale o nějakých 88kč dražší, proč? Jaký je mezi nimi rozdíl, popř. jaký mám objednat? Předem díky za případné odpovědi. :-)

EDIT: odkaz na dražší gamepad. https://www.alfa.cz/product.php?eid=10514000600000 017H4&Search=Microsoft%20controller&SearchType=1

Aha, takže vemu levnější, stejně bych ten headset nevyužil. :-)

Jinak našel jsem nějaké info:

Verze S9F-00002 je novější model, má lepší směrový kříž, ale o něco málo horší analogové páčky a je balen v zelené kravici. A dražší 52A-00005 to má naopak a je balen v červené krabici.

S9F-00002 - levnější
52A-00005 - dražší

Díky všem. :beer:

EDIT: 52A-00005 by měl být novější.