Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dig. Fotoaparat do 10000 SK?

Potreboval by som poradit, lebo nemam moc casu prehrabavat sa recenziami a hladat ten naj v tejto cenovej kategorii. V skratke, bude to firemny fotak, ktorym sa budu fotit novi zamestnanci, rozne veci vo vyrobe atd...samozrejme nechcem ziadnu zrkadlovku, ale aby to malo opt. stabilizator. Ak mate niekto nejake dobre skusenosti s fotakmi do tejto ceny, tak mi hodte nejake tipy...dakujem!!!

mám olympus-mju-600-digital1.elektro-nej.cz a využívám ho i pro pracovní záležitosti. Je u něj zvýšená odolnost, což se v pracovnim prostředí velice osvědčí, parametry jsou optimální a funkce makro-zoom pro focení z 5cm je další velký plus. Pokud ho budete využívat při focení ve vyrobě (detaily, slabe osvětlení, prach) je to ideální volba, nemohu si stěžovat a splní veškeré očekávání při focení dovolené:-)