Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malé nové okno v IE

IE se otevře v pohodě,ale když se otevírá kdykoliv do nového okna,tak je vždy okno malé.Musím ho buď roztáhnout ručně nebo maximalizovat.Problém je v tom,že si to nepamatuje a vždy hned po zavření to musím stále opakovat dokola a už mě to otravuje.Už nevím jak na to.:-(

chce to jedině požívat novější ie7 s taby (ale nevím zda řeší výchozí velikost okna kromě max), nebo utilititku viz níže.

ms ie je hloupý prohlížeč, u kterého v redmontonu usoudili že si nemá pamatovat velikost okna, protože oni to ví nejlíp. a jakmile se do systému doinstaluje adobe reader a povolí se mu zobrazování v okně browseru, je průser na světě. nejspíš díky tomu, že se v ie volá přes activex, si navzájem spolu přepisují velikost okna (to jsou ty záhady proč má po čase ie rozje.... nastavení)