Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 20 tisíc

Dobrý den,
sháním notebook do 20 tisíc převážně na kancelářskou práci.
Požadavky:
- výdrž baterie
- VGA port
- numerická klávesnice
- minimálně 15,6"
Bonus:
- grafická karta a procesor na občanské hraní her

Zatím jsem si našel tento:
http://www.datart.cz/Notebook-ACER-Aspire-V-15-V3- 572G-5923-i5-5200U-8GB-15-6-FHD-GF840M-1T-8GB-SSD- W8-1-Silver.html#id-anchor-description

Jaké k němu máte připomínky?

Budu rád za každý komentář, díky.
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Notebook není PC sestava. (karel)

no ale v prípade acer aspire v 15 a acer aspire v 15 nitro je zdroj a základná doska tak debilne vyriešená, že po 2 rokoch je servisný zásah nutností...

(sám som sa rozhodoval medzi acer aspire v15 nitro za 1109€ a asus n551jk za 1223€. a o týchto notebookoch som si toho hodne zistil.

ok nic nenamítám ... jen ten můj děda mě dost překvapil :) 7 let téměř každodenního používání a až na 100 stupňové teploty bez problémů. :) před 2 roky jsem od kamaráda dostal MSI ex620x sice v hodně špatném stavu... vylomený pant 3x vyhořel miloinkrát servisovaný 12 špatných diskových sektorů... do té doby jsem nikdy nic tak výkonného neměl tudíš jsem si ho dost užíval... až asi před půl rokem jsem zjistil že mám na MB 120stupňů a během 5 vteřin mi odešel.. od té doby mám z vyšších teplot lehce strach ale jinak cajk =) ... z té staré extensy by si měl ACER vzít příklad a začít zase přemýšlet co do toho PC dát než ho začne prodávat