Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnuti PC

Ahojte, prosim o radu. Samovolne se mi vypina PC. Kdyz na nem neco delam (cokoliv) tak jede jak ma ale kdyz jsme neaktivni tak se mi po 5ti nekdy po 10ti minutach vypne. kde by mohl byt zadrhel prosim
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Mam win7 a tak sme zkouseli povypinat rezimy spanku atd. Ale je divny ze kdyz neco delam tak nic proste musim hybat mysi a kdyz mam treba pusteny film nebo i kdyz neco vetsiho stahuji tak aj tak se to vypne. A kdyz sahnu na case kde je zdroj tak je dost to misto horky jako by se prehrival.