Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASUS ZENBOOK UX305FA - dobrá volba?

Zdravím, sháním ntb na vš. Něco relativně malého s velkou výdrží a s čím nebudou problémy.
Nakonec jsem se rozhodl asi pro ZenBook, s procesorem Intel Core M a SSD z důvodu, že se v ntb již nebude nacházet žádná pohyblivá součástka. Je to dobrá volba nebo se dá sehnat něco lepšího?

Ještě bych se chtěl poradit kterou koktrétní verzi tohoto ntb pořídit. Hlavně dotaz ohledně rozlišení. Vyrábí se rozlišení 1920 x 1080 (Full HD) a 3200 x 1800 (QHD+). Nebude QHD+ na 13" ntb už moc nebo to je v pořádku? A dále ohledně procesoru, jestli se vyplatí investovat do silnější verze?
Děkuji moc :-)

Mám tu zakladni verzi s fullhd a 128 giga s tim ze jeste mam externi hdd tera. Mohu jenom doporučit. Hraji na tom lolko i csgo bez problémů. Fullhd stačí, qhd bzde vice zeat baterrii ja náročnější. Doporučuji tu zakladni verzi. 128 gb mi staci - ted mam volnych asi 50. Na filmy je ale exterak.