Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedostanu se do Biosu

Zdravím, nevím proč ale z ničeho nic se nemůžu za žádnou cenu dostat do Biosu. Je možný že mám rozbitou základovku? Občas při zapínání PC zamrzne na své startovní stránce a tam nepomůže nic než restart (někdy i vícekrát). Základovka je to AsRock 98DE3/U3S3. Základovku sem měl z druhé ruky od známého před pár měsíci. Začalo to teprv nedávno tyto problémy ale bios až dnes když sem chtěl přeinstalovat Windows. Děkuji za každou pomoc.

Nejsem dement. Vím jak se u mé základovky dostanu do Biosu, dělal sem to už asi 1000x jen se prostě poslední 2 dny nemůžu do toho biosu dostat. HDD sem odpojil ale furt nic. Nefunguje ani bootovací menu, nic na Fkách.