Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr mobilu

Dobrý večer, chtěl bych váš názor o těchto třech mobilech: Huawei P8 lite, Lenovo A7000 a Honor 4c. V hardware se dost vyznám ale v těch to případech se nemůžu rozhodnout který a taky abych neprohloupil..
Mobil bych chtěl na internet (mobilní), také na hry.. a občasné fotky.
Samozfřejmě si vyberu podle sebe, ale chci znát i váš názor :-)

Děkuji za váš čas :-)

Lenovo P70 !!! Baterie vydrží při aktivní používaní klidně 2 dny, pří méně náročnem v klidu 4 dny.. Foťák dobrej 13 mpx přední má 5 mpx. Má 5 palcový HD displej, má LTE, hry co sem zkoušel tak jen Real Racing 3 A dnes Asphalt 8 a naprosto plynulé !! Doporučuji.. Jak se říká, za málo peněz hodně muziky