Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr bezdrátové myši do 500 Kč

Chci si koupit myš ale nevím jakou značku vybrat, Požadavky bude sloužit na běžnou činnost při úpravách v zoneru a prohlížení internetu, měla by být pro praváka, nejvíc mi jde o kvalitní zpracování konstrukce aby po čase nebyla rozvrzaná a držela při sobě. nemusela by být lesklá.
Myš bych chtěl používat na ubrusu na stole nemusel požívat podložku stačila by na takový povrch i optický senzor ?
když bude mít lejzrový senzor tím líp. počet tlačítek je mi vcelku jedno
Materiál by mohl být pogumovaný nebo kovový, ale není podmínkou.

Teď by mě zajímalo co říkáte na tyto značky které podle vás jsou osvědčené a jaké s nimi máte zkušenosti?
Connect IT

GIGABYTE

Genius

HAMA

Trust

HP
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

nedavno jsem koupil k notebooku ASUS WT425, mel jsem podobny cenovy limit. Zatim spokojenost, mys spis mensi, ale ne uplne mrnava, bocni tlacitka, jedna AA baterie. Citlivost a odezva OK, jezdi rozumne po cemkoliv. Kvalitu konstrukce, tlacitek atd. ukaze cas. Gigabyte v minulosti opakovane zklamal. Moct utracet vic, beru MS nebo Logitech ale do 500-600 jsem od nic nenasel nic co by vyhovelo (bocni tlacitka, rozumna velikost, tvar a vzhled...)

.asus nikdy nevyráběl nějak spešl myši, ale byli kvalitní :) jedna mi odešla až po pádu z 2.patra po schodech :D ... u ntb mám teď starou apple mouse sice jedno tlačítko, ale jede i na skle ... =)... a u pc mám genius gx100 ... v peněžence jsem neměl ani 200 tak jsem se musel spokojit... ale příjemě překvapila i myš za 140kč už několikrát spadla a je v pořádku odezva i rychlost taky... ale když bezdrátovou a do 500 tak jedině asus :)