Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vylepšení chlazení netbooku acer aspire one zg5

Dobrý večer mám netbook acer aspire one zg5 a není s ním skoro žádný problém ,ale při sledování YT má cpu teplotu 58 stupnů Celsia.
Mám chladič z starší grafické karty Asus ah3450 lp 512mb která měla tdp 25W a Cpu má tdp pouhých 2,5W.
Chtěl bych se septat jestli bych tento chladič mohl použít za účelem snížení teploty jelikož se mi po dosažení teploty kolem 50 stupnů začíná sekat video a je to nepříjemné.Zkusil jsem chladic do ntb nainstalovat a chladic pasuje.
Děkuji za pomoc.

Tak když ti to jde a teploty máš nižší, proč ne :-)
Ale všeobecně u notebooků procesor začíná cyklovat až někde za 85 stupni, u padesáti určitě ne. Takže buď ti ten program špatně měří, nebo je problém jinde. V čem to měříš? Zkus Aidu 64 a dej sem screen.