Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB - Nejde HDD

Dobrý den, včera jsem řešil tento problém : http://pc.poradna.net/q/view/1475150-ntb-nejde-hdd

Vyřešil jsem ho tak, že jsem vyndal baterku a po chvíli zase nandal, ovšem po druhém zapnutí to zase nefungovalo a teď to nefunguje ani když tu baterku vyndám a poté nandám. Když zapnu NTB, Svítí jen kontrolka že je NTB nabitý, a je pořád černá obrazovka, ani BIOS nenaběhne.
Za všechny rady budu rád.

Jsem laik.

Kdyby to bylo diskem, tak se normálně notebook rozjede, ukáže se logo výrobce, info o BIOSu a pak by to zkoušelo bootovat. No a kdyby bylo něco s diskem, tak to zahlásí, že došlo k nějaké chybě.
Když se to zapne, rozběhne se větrák nebo něco? Nebo to vůbec nejde zapnout?
Jestli je to v záruce, tak reklamace.

Když se zapne, jedou větráky, slyším zvuk běžícího disku, svítí kontrolka power buttonu, a je černá obrazovka, ovšem teď po několika tvrdých restartech jsem se nabootoval do OS, a bojím se, že dkyž to vypnu a poté zase zapnu, že to zase pro nabootování budu muset takhle zkoušet.