Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASUS P5GV-MX - Nejede obraz.

Dobrý den.Dostala se mi pod ruku ,tahle deska.Neměla chladič ,tak jsem ji nezkoušel.Dnes jsem koupil v servisu zánovní a namontoval na desku.Funguje skvěle a má vysoký tah.Pak přišli na řadu paměti.Dal jsem tam 4x256mb provizorně protože jiné teď nemám.Jsou funkční (vyzkoušené).Při zapnutí mi ,ale nechce naskočit obraz.Zkoušel jsem integrovanou grafiku na desce,grafiku do PCI (Port na zvukovku,síťovku) a pak grafickou kartu ,ty externí karty co jsem zkoušel jsou otestované a funkční ,takže nevím kde je chyba.Monitor zkoušen na jiném PC a funguje.Prosím o radu.Děkuji.

P5GVMX

Bez pamati a akychkolvek kariet a bez napojenia na kejs to pipa? (speaker zapojit a zapnut dosku pinzetou o PWR piny). Ak ne, tak ti vobec nefunguje doska+cpu+zdroj. Alebo si nezapojil dodatocne napajanie. RAM skusit po jednej pripojit klavesnicu a kukat ci funguje numlock.