Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno kolik bych dostal za staré PC

ahoj, chtěl bych se prosím zeptat, kolik bych dostal za tohle PC je dva a půl roku starý :

COOLERMASTER case Storm Scout Edition, ATX,bez zdroje, black
Fortron zdroj 700W, FSP700-50ARN 85+, 700W, 1x+12V, bulk
ASUS MB Sc LGA1155 MAXIMUS V GENE, Intel Z77, 4xDDR3, VGA, mATX
DIMM DDR3 16GB 1600MHz CL9 (KIT 2x8GB) 512x8 ADATA XPG™ Gaming Series
CPU INTEL Core i7-2600 3,40 GHz 8MB L3 LGA1155, VGA – BOX
GIGABYTE VGA nVIDIA GTX660 Ti 2GB DDR5 (Overclock)
SEAGATE BARRACUDA 7200.14, 1TB SATAIII/600 7200RPM, 64MB cache
LG OS DVD±R/±RW/RAM Drive GH24NS90 SATA SecureDisc DL Black – Bulk 2x
1PK WINDOWS 7 HOME PREM SP1 64-BIT CZ OEM

děkuji za pomoc

To nekteeri opravdu delaji, ze pocitac neustale meni za novy, aby meli vzdy to nejlepsi a nejnovejsi. Ono to nejakou logiku i ma, dneska proda pouzite PC za pul ceny zatimco za dva roky by za nej dostal mozna nejake drobne.

Nemam v hlave soucasne ceny, ale najdi si ty komponenty nebo jim podobne vykonove, secti ceny novych, potom to vydel dvema, jelkoz je to uz pouzite a hod to na aukro, uvidis zda nekdo jeste neco prihodi nebo naopak budes muset cenu jeste snizit, ale zhruba budes mit nejakou cenu od ktere se odpichnout.

Nemyslim si to, jak jiz jsem psal, nekdo to dela tak jako ty, ze meni casto cele PC a nekdo vydrzi s PC co to jde, dela jen postupne upgrady a pak ho cele vyhodi a koupi nove. Neverim, ze se da na jednom nebo druhem vydelat, vzdycky te to bude stat penize a nerekl bych, ze to bude takovy rozdil, u tebe hodne zavisi na tom, za kolik se podari prodat. Navic mas ale praci s novou instalaci OS a programu, kdybychom do toho pocitali tu, tak bych byl presvedcen, ze je cesta rychlych obmen celeho PC mene vyhodna.