Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC černá obrazovka

Ahoj, kdyz zapnu svuj ntb mam jen cernou obrazovku ale slysim hdd jak jede vetraky taky ale mam jen cernou obrazovku zkousel jsem vyndat a nandat baterku nepomohlo zkousel jsem rozjet to jen na Ac adapter nepomohlo za jakekoliv tipy a rady budu rad dekuji.

nevím, jak jsi zručný na rozebírání ntb, jak jsi zvyklý objednat náhradní díl na ebay - a opravit to sám.
nevím co máš za značku, jaký používají servis a jak ten funguje.
a už vůbec netuším, jak k tajnému krámu zjistit cenu v neznámém servisu.
seznam nefunguje? zkus google.

ověřit závadu můžeš při momentálně funkčním displeji tak, že ho zkusíš otevřít ve větším úhlu a zase skoro zavřít - jestli mezitím displej zhasne.
když ne, je problém jinde.

anebo můžeš připojit externí monitor, jestli s ním funguje ntb normálně.
s tím se dá fungovat do doby, než ti dojde náhradní displej z číny, nebo než ten krám prodáš v bazaru.