Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lenovo y50 70

Ahoj, chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti s tímto notebookem, uvažuji o jeho koupi. Ale celkově o značce Lenovo nic moc nevím, taky mi přijde zvláštní, že jejich nový model je se stejnými komponenty za stejnou cenu, ale je bez Uhd. Nevíte o tom něco ? Poruchovost ? Zkušenosti ? Děkuji. Mluvím o modelu za cca 35 000 Kč.

Tenhle model je kvalitně zpracovaný, s našlapaným výkonem, na hry a náročné úkony ideální. Lenovo je dobrá značka, je to největší tuzemský prodejce notebooků. Můžeš dát odkazy? Poruchovost je minimální ;)