Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk z Dvd

Pri prehravani Dvd mi v pocitaci nejde zvuk Jedine ked to pustim cez nerotak ideskusal som aj nove codeky a nic vie niekto poradit?

tim jsem chtel naznacit to co uz kolega nademnou -wmp na prehravani dvd je proste utrpeni , coz o zbytku playeroveho sveta neplati - ti si umi poradit - ted si kuprikladu prehravam dvd kde zvukova stopa je v kodeku a52 ( a52codec.php ) - myslis ze me jde zvuk ve wmp? nejde.myslis ze me to vlc neozvuci? hraje to paradne.

vygooglovano:

Re: Nejde mi přehrávat DVD

stáhni si codecs 6.0.3.0. allin1 a při instalaci zaškrtni u zvuku všechny 4 položky