Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gmail v starom mobile

mám šunt mobil sony cedar J108 ,ale na gmail som sa dostal v pohode,ale teraz neviem z akého dôvodu mi vypíše: chyba komunikacie zabezpečené pripojenie zlyhalo.pozeral som to v nastaveniach,kde som vymazal cookie resetol som mobil ,vytiahol baterku,ale nič aj na nete rôzne adresy pre staršie mobily či slabšie kompy,ale nejde to.nič som nenastavoval ani nemenil žiadne nastavenia v mobile.operátor tmobile.

Problém mohl nastat v nastavení bezpečnosti gmailu. Řešil jsem to taky. Třeba programem MS Outlook tam přistoupit šlo a pak jsem zkoušel jiný a smolík, nešlo. Bylo potřeba se přihlásit do gmailu přes prohlížeč a snížit někde v nastavení úroveň zabezpečení. Tam někde i uvidíš historii pokusů o přístup. Když se to zdařilo, tak jsem tam měl napsáno cosi jako "trusted application". Tady bych se podíval a hledal problém.